4.6 C
Bratislava
nedeľa, marec 24, 2019

AHL: Cehlárik s gólom, ale Providence prehralo na ľade Hartfordu

Slovenský hokejista Peter Cehlárik síce strelil v nočnom zápase AHL gól do siete Hartfordu Wolf Pack, ale jeho Providence Bruins prehralo na ľade súpera 1:2.

Alexis Sánchez blízko Manchestru United. Slová Wengera, Mourinha aj Guardiolu

Čilská ofenzívna hviezda Alexis Sánchez sa s trénerom Pepom Guardiolom v jednom tíme znovu nestretne. Podľa posledných správ bude jeho novým zamestnávateľom Manchester United.

ATP Challenger Morelos: Andrej Martin prehral vo štvrťfinále dvojhry

Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako prvý prehral s austrálskou šestkou podujatia Thanasim Kokkinakisom za 144 minút 3:6, 7:6 (7), 6:2 v stretnutí štvrtkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Morelos Open Credito Real v mexickom Morelose (dotácia 50 000 USD, tvrdý povrch vonku).

ATP Challenger Quimper: Kovalík prehral v 1. kole dvojhry

Slovenský tenista Jozef Kovalík prehral za 95 minút 3:6, 4:6 s domácim držiteľom tzv. špeciálnej výnimky Antoinom Hoangom v stredajšom zápase 1. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Open Quimper Bretagne Occidentale vo francúzskom Quimperi (dotácia 43 000 eur, tvrdý povrch Laykold v hale).

Hráčmi týždňa Zapolski, Pašnin a Karlin

Hráčmi uplynulého týždňa Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa stali brankár Jokeritu Helsinki Ryan Zapolski, obranca CSKA Moskva Michail Pašnin a útočník Severstaľu Čerepovec Ruslan Karlin.

Budaj by sa mohol vrátiť po zranení v polovici februára

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj z tímu NHL Tampa Bay Lightning by sa mohol vrátiť do akcie po zranení v polovici februára.

Inter zvyšuje konkurenciu v obrane, Milan Škriniar: Pomôže nám to

Taliasky Inter Miláno má čoskoro ohlásiť novú posilu do svojho mužstva, ktorá má zvýšiť konkurenciu v zadných radoch, kde pôsobí aj slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar.

Box: Slovenka Triebeľová zmietla konkurenciu a suverénne ovládla turnaj v Srbsku

Slovenská reprezentantka v boxe Jessica Triebeľová triumfovala na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji Nations Cup v srbskom meste Sombor, kde sa predstavilo dovedna 195 pretekárok z 30 krajín sveta.